Інформація про оплату та доставку

Замовлення через сайт приймаються цілодобово ))

Консультацію від наших менеджерів щодо товару або здійснення замовлення ви можете отримати з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00 за телефонами: (050) 470-54-86   тел./факс (06264) 7-00-71

Обробка здійснюється:

       Для замовлень, зроблених з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 14:00 - в той же день;

       Для замовлень, зроблених після 14:00, у вихідні та святкові дні - на наступний робочий день.

Після оформлення замовлення на сайті UMTS.DN.UA ви отримаєте підтвердження замовлення на вашу електронну адресу.

Якщо за обраний товар ви хочете розрахуватися за передоплатою - моментом прийому замовлення буде день надходження грошей на розрахунковий рахунок.

Рахунок дійсний протягом трьох банківських днів з дати, зазначеної на рахунку. Якщо оплата рахунку не проведена в зазначений термін, будь ласка уточніть статус Вашого замовлення у менеджера.

 

Способи доставки

Адресна доставка по Краматорську і Донецькій області здійснюється в рамках графіка доставки, який можна уточнити, зателефонувавши за номером телефону: (050) 470-54-86, (06264) 7-00-71 або написати листа на електронну пошту: umtstov@gmail.com

По місту Краматорську - якщо сума вашого замовлення менше 500,00 грн., то вартість доставки складає 30,00 грн. При сумі замовлення 500,00 грн. і вище - доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

По Донецькій області - При замовленні на суму 2000 грн. і більше - доставка безкоштовна *

 * Можливість безкоштовної доставки уточнюйте у менеджера.

Доставка по Україні Новою Поштою - після відправки замовлення перевізником на ваш номер телефону буде відправлено СМС з номером декларації і орієнтовним часом прибуття. Для отримання посилки вам необхідно мати з собою паспорт, якщо ви отримуєте посилку особисто, або довіреність, якщо ви представляєте інтереси одержувача. Оплата доставки здійснюється відповідно до тарифів перевізника.

Самовивіз з магазину за адресою: м. Краматорськ, вул. Паркова, 1.

Ви можете оплатити замовлення наступними способами:

 

1. Готівкою кур'єру

Оплата готівкою при отриманні товару від кур'єра.

2. Оплата за рахунком через банк

Проводиться на підставі рахунку-фактури, яка, після надходження замовлення, напрвляється на зазначену Вами електронну пошту (факс). При безготівковій оплаті, через банк, замовлення відвантажується тільки після зарахування грошей на банківський рахунок компанії. Всі необхідні для бухгалтерії документи (оригінал рахунку на оплату, накладна) видаються разом із замовленням при отриманні замовлення.

3. Пластиковою карткою через Приват24

При оформленні замовлення вкажіть оплату за допомогою Приват24 в коментарі до замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами для узгодження замовлення і надасть номер карти для оплати.

4. Накладений платіж

Оплата проводиться у відділенні «Нової Пошти», при отриманні замовлення. В даному випадку ви оплачуєте замовлення, а також зворотний платіж пересилання грошей за нього. Тариф пересилання можна дізнатися на сайті компанії перевізника.

УВАГА! При використанні 2 і 3 способів оплати, просимо повідомити менеджеру про перерахування грошей, зателефонувавши за номером (050) 470-54-86 або ж надіславши листа на електронну пошту: umtstov@gmail.com. У листі вкажіть: ПІБ, номер і суму замовлення, спосіб і місце оплати, а також час і місце проведення платежу.